شرکت نیروساحل

نیروساحل یکی از شرکت های خصوصی صنعت برق می باشد که در سال 1377 با توکل به پروردگار، دانش و تجربه اعضای هیئت مدیره تأسیس گردید. نیروساحل با دستیابی به جدیدترین تکنولوژی ها در صنعت برق تولیدات و خدمات خود را به صنایع و بنگاه های اقتصادی ارائه می نماید و همواره تلاش دارد رضایت مشتریان خود را جلب و با مشاوره صحیح، پیشنهاد های رقابتی ویژه ای را ارائه نموده و کیفیت، زمان و هزینه های پروژه ها را ایده آل نماید. مدیریت و کارکنان نیروساحل انتقادها و پیشنهادهای مشتریان را یکی از غنی ترین سرمایه ها و دستاوردهای خود دانسته و با افتخار پذیرای نظرات ایشان می باشد.
با تـوجه به حسـاسیت سیستـم های برق رسانی، کیفیت مطلوب در تولیدات را سر لوحه کار خـود قرارداده و باور دارد با کنترل مدام و کیفیت تولیدات، خواستـه ی بحـق مشتــریان را فــراهم نماید. در این راستـا یکـی از مجهزترین آزمایشگاه های فشار قوی را در کارخانه مستقر نموده تا همواره و بطور مستمر این مهم را به آزمایش بگذارد و آسودگی خاطر مشتریان را فراهم نماید. با این حال همه ساله از نمونه تولیدات خود توسط آزمایشگاه های معتبر داخلی تایپ تست اخذ نموده تا بتواند با ارائه ی یک الگوی مناسب ضریب اطمینان تابلوهای برق تولیدی را بالا ببرد.
نیـروسـاحل با انجام پروژه های متفاوت در صنعت برق توانسته پایه 3 نیرو گرایش پست ها و انتقال و توزیع را از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کسب نماید و با در اختیار داشتن نیروهای مجرب، متعهد و متخصص و نیز ماشین آلاتی همچون بالابر عایق، جرثقیل و کفی تریلر توانسته پروژه ها را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام برساند. به منظور ارج نهادن به مشتریان، واحد خدمات پس از فروش نیـروسـاحل همواره تلاش نموده در اسرع وقت نیازهای مشاوره ای و تعمیراتی مشتریان را انجام داده و تلاش خود را برای جلب رضایت حداکثری ایشان به کار بندد.

ما مفتخریم که خدمات خود را با جدیدترین تکنولوژی های صنعت برق در کشور ارائه میدهیم و محصولات این شرکت با شرایط محیطی جنوب کشور و با رعایت استانداردهای وزارت نیرو عرضه میشود.

صنعت و اتحاد

کیفیت محصولات تولیدی اولویت کاری ماست.

بکارگیری بخش کنترل کیفیت و آزمایشگاه فشار قوی و اعمال نظارت دقیق بر کیفیت محصولات تولیدی دلیلی بر این مدعاست.

تکنولوژی فراگیر

ارتباط با مشتری و رضایتمندی کالا از سیاستهای دائمی شرکت بوده و ما را در بهبود محصول تولیدی یاری می نماید.

اعتماد, شرکت نیروساحل
توسط |2019-05-31T19:15:09+03:3019th آوریل, 2019|گالری|بدون دیدگاه