تاریخچه شرکت2019-08-06T13:09:39+03:30

نیروساحل یکی از شرکت های خصوصی صنعت برق می باشد که در سال 1377 با توکل به پروردگار، دانش و تجربه اعضای هیئت مدیره تأسیس گردید. کارخانه و دفتر مرکزی شرکت نیروساحل در شهرک صنعتی بوشهر 2 و در مجاورت منطقه ویژه اقتصادی می باشد  و کارخانه شیراز این شرکت در  شهرک صنعتی بزرگ شیراز واقع شده است.

فعالیت های شرکت نیروساحل در چهار  بخش عمده زیر خلاصه می گردد:

  • طراحی و تولید انواع تابلوهای برق
  • طراحی و تولید انواع پست های کمپکت
  • مشاوره، برآورد، تأمین مصالح
  • اجرای شبکه و پست های برق

نیروساحل با دستیابی به جدیدترین تکنولوژی ها در صنعت برق تولیدات و خدمات خود را به صنایع و بنگاه های اقتصادی ارائه می نماید و همواره تلاش دارد رضایت مشتریان خود را جلب و با مشاوره صحیح، پیشنهاد های رقابتی ویژه ای را ارائه نماید. مدیریت و کارکنان نیروساحل انتقادها و پیشنهادهای مشتریان را یکی از غنی ترین سرمایه ها و دستاوردهای خود دانسته و با افتخار پذیرای نظرات ایشان می باشد.
با تـوجه به حسـاسیت سیستـم های برق رسانی، کیفیت مطلوب در تولیدات را سر لوحه کار خـود قرارداده و باور دارد با کنترل مدام و کیفیت تولیدات، خواستـه ی بحـق مشتــریان را فــراهم نماید. در این راستـا یکـی از مجهزترین آزمایشگاه های فشار قوی را در کارخانه مستقر نموده تا همواره و بطور مستمر این مهم را به آزمایش بگذارد و آسودگی خاطر مشتریان را فراهم نماید. با این حال همه ساله از نمونه تولیدات خود توسط آزمایشگاه های معتبر داخلی تایپ تست اخذ نموده تا بتواند با ارائه ی یک الگوی مناسب ضریب اطمینان تابلوهای برق تولیدی را بالا ببرد.
نیـروسـاحل با انجام پروژه های متفاوت در صنعت برق توانسته پایه 3 نیرو گرایش پست ها و انتقال و توزیع را از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کسب نماید و با در اختیار داشتن نیروهای مجرب، متعهد و متخصص و نیز ماشین آلاتی همچون بالابر عایق، جرثقال و کفی تریلر توانسته پروژه ها را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام برساند. به منظور ارج نهادن به مشتریان، واحد خدمات پس از فروش نیـروسـاحل همواره تلاش نموده در اسرع وقت نیازهای مشاوره ای و تعمیراتی مشتریان را انجام داده و تلاش خود را برای جلب رضایت حداکثری ایشان به کار بندد.